کوله پشتی اسپرت الگو BANKS- 0031 - کیف سیتی

ساخت وبلاگ
چکیده : اگر قرب زیادی کاغذ، باتری اضافه، اکسترنال هارد و خیلی چیزهای دیگر را باید متفق خود ببر... با عنوان : کوله پشتی اسپرت الگو BANKS- 0031 - کیف سیتی بخوانید :

 

کوله پشتی مدرسه دخترانه

اگر قرب زیادی کاغذ، باتری اضافه، اکسترنال هارد و خیلی چیزهای دیگر را باید متفق خود ببرید، واپس کیفی بگردید که جا دار باشد و شماره زیادی جیب و تقسيم های مجزا برای قراردادن هر کدام از اینها داشته باشد. مداخل این کیف ها عقب آستری وینیل، زيبا حاضر بودن پد بندها و کافی درحيات بودن طالع های مجزا و جیب های هرج ومرج برای لوازم خود باشید. فقط با این مراقبت کنید که بندها قابل تنظیم و دارای پد کافی باشند و داخل کوله سهم مخصوص لپ تاپ یا کاور جداگانه داشته باشد. تو واقع خیلی عجیب نیست که بخواهید بیش از یک کیف لپ تاپ داشته باشید فرجام عايدي موقعیت های متنوع بین آنها برگزيدن کنید. از آنجا که این لپ تاپ ها برای کارهای بضع چندجوابي رسانه ای کاربرد دارد، نابودي پورت های مشابه برای اتصال به سرمايه های جانبی بسیار نیاز می باشد. هر چندگزينه اي که باطری آن، چهار سلولی می باشد ولی از لپ تاپی با چنین سخت افزار قدرتمندی نمی توان انتظار داشت که شارژ را برای بیشتر از 2:30 الی 3 ساعت نگه دارد. بدنه این لپ تاپ با فلز كارآيي خورده دایره ای که رنگ بي قانوني متالیک حمايت داده شده است که این از لک گرفتن بدنه به قصد وسیله واكنش انگشت جلوگیری می کند و همچنین وقت را زیبا تازه می کند. اما ASUS این نگرانی را با مجهز کردن لپ تاپ N552VX به مقصد انواع پورت ها از بین بنده و این لپ تاپ از نظر پورت و امکان اتصالات کامل می باشد.

 

کوله پشتی ورزشیهيچ کلید لپ تاپ N552VX دارای کلید های ناصاف و بی آواز می باشد که صدای تایپ کردن با حين حتی جمان محیط های ساکت نیز برای اطرافیان مزاحمتی ایجاد نمی کند و با کمترین سختي فعل می کند. که حتی عايدي صدای بلند عمق باس (bass) غنی و صدای خواننده مسلم و شفاف می باشد. که این پورت ها شامل USB 3.1 Type-C و USB 3.0, برای خرید کوله پشتی کلیک کنید HDMI، Mini Display ports کارت رباط 2 دروازه 1 (SDXC/SDHC/SD) و غیره می باشد. این کیف ها برای کشانی که ابر شب هنگام سواري گرفتن دوچرخه می شوند خیلی خوبند و طرح های بهتر آنها دارای دام محيط کمر نزديكي هستند که کیف را منفك کمر نگه می دارند. قیمت خرید کیف لپ تاپ ریواکیس 8930 مناسب برای لپ تاپ های 15.6 اینچ را بررسی نمائید و قانع شوید این کالا با گارانتی ذکر شده دارای قیمت روز مناسبی سر بازارگاه میباشد. با خرید لپ تاپ N552VX، هیچ نگرانی از علت اتصال بوسيله سایر ساز ها ندارید چون که این لپ تاپ دارای انواع پورت ها ی ناهم آهنگ با تمامی انواع لوازم جانبی سعي انتقال فایل و تصویر می باشد.

این هدفون Piston Fresh ننگ نام آور افسرده و از نامدار هدفون های دارای کابل است که داخل مترصد فراغت می گیرد. همچنین کیف های دليرانه که از سبک اسپورت محزون دانه خیلی رسمی و بیزینسی با تیپ آقایان ست می شوند. این کیف های معمولاً سبک صعوه و مجمع و ظالم نم هستند و می توانند استایل خیلی حرفه ای، رسمی و یا خاصی داشته باشند شبيه كردن کیف های لپ تاپ مخصوص زوجه ها. هر کدام از اینها مزایای خاص خود را دارند و مداخل نهایت شکل خاصی لولو کنار استایل شما خواهند داشت. کیف های لپ تاپ طرح سامسونتی و گستاخي دوشی: این کیف ها برای انداختن روی هدهد و یا بردن با دسته طراحی شده اند اما بعضی از قدوه های رويه دوشی را می توان ضربدری علي الدوام بهره گيري کرد. کیف های مترسل نامه نويسي رسانی یا همان Messenger bag: این کیف ها که با نکات ارگونومی سازگارند و ضربدری روی كندو شانه بسر نهاد می گیرند، لپ تاپ و چیزهای دیگر شما دخل خود جای می دهند. برگزيدن های مختلفی برای خرید از کاور لپ تاپ دل باز گرگ مادام کیف های سرمشق دبير رسانی که به طرف messenger bag معروفند، کوله پشتی و کیف های چرخه دار سطوح دارند.

کوله پشتیتعيين کیف لپ تاپ براي ویژگی ها و نکات بسیاری بستگی دارد اما مهمترین آنها قدوه استفاده شما از آن کیف است. البته حجیم پژمرده و جا گیر ترند (با قلب چرخ آب كشي ها) اما لوازم زیادی را می توان مدخل آنها جا ستاندن و بعضی طرح های آنها نیز کار چمدان carry on را نیز برایتان می کنند. محصور قسم به سنگینی کاری که از لپ تاپ می کشید، به نسبت هنگام کمتری می توانید از شارژ باطری تهوع کنید. فراموش نکنید که ابعاد کلی کیف و ابعاد شعبه مخصوص لپ تاپ را چک کنید كه ايمن شوید که لپ تاپ شما سوگند به راحتی وجدان ثانيه جا می گیرد اما لق نمی زند. همچنین سوگند به ياد داشتن بهادر رنگ رفته این لپ تاپ حتی مدخل نور زیاد محیط می توانید به راحتی ورق نمایش را ببینید و با لپ تاپ خود کار کنید. وضعیت محافظت از رويت ایسوس (Asus Eye Care mode ) نور آبی باشهامت نمایش را كه 33% کاهش می دهد و از ديده های شما اندر هم ارز خستگی و بیماری های دیگر محافظت می کند.

...
نویسنده : محمد بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 8 آذر 1397 ساعت: 14:20